Impresariat pcf

ZAGRAJ z nami

Możesz zostać gwiazdą Poland Charity Festival i wystąpić na naszych scenach czyniąc dobro razem z nami! Jeżeli jesteś artystą lub wykonawcą, albo reprezentujesz zespół lub grupę artystyczną, wyślij nam swoje zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego poniżej. Odpowiemy jak najszybciej.

PÜDELSI

Zespół PÜDELSI powstał w 1985 roku w Krakowie. Podstawowy skład stanowili muzycy związani z zespołem DÜPĄ pod kierownictwem Andrzeja PÜDLA Bieniasza, który po samobójczej śmierci lidera zespołu DÜPĄ – Piotra Marka postanowił kontynuować dzieło Mistrza wraz z kolegami pod nazwą PÜDELSI. W pierwszym składzie oprócz PÜDLA pojawiły się takie znakomitości jak: Franz DREADHUNTER, Andrzej Potoczek, Maciej Kowalik, Maciej Biedrzycki, Paweł Mąciwoda oraz wokalista David Rocks.

Znaczącym sukcesem zespołu była nagroda na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku z wokalistą Przemysławem Trębaczem. W 1987 zespół przystąpił do rejestracji swojej pierwszej płyty BELA PUPA z KORĄ (MAANAM) i Maciejem Maleńczukiem. Po kilkuletniej przerwie PÜDELSI zarejestrowali trzy płyty:
VIRIBUS UNITIS (1996), NARODZINY ZBIGNIEWA (1997) i PSYCHOPOP (1999) – przy realizacji której, wziął udział m.in. Olaf Deriglasoff.

(źródło: pudelsi.pl)

"Püdel z Guadelupy" :

"Uważaj na niego" :

(źródło: materiały prasowe)

GOOOD

Zespół powstał w lutym 2017 roku. Na początku jego rdzeń tworzyło dwóch muzyków January Porębski (gitara) i Przemysław Siciarz (wokal). Muzycznymi inspiracjami od początku była szeroko pojęta muzyka rockowa/metalowa. W maju 2018 r. skład zasilił basista Bartosz Straszewski. Od tego momentu muzycy postanowili grać ostrzej i rozszerzyć swoje inspiracje w bardziej progresywnym kierunku. Pod koniec 2018 r. dołączył perkusista Marek Konopka i w ten właśnie sposób uformował się ostateczny skład kapeli. Misją zespołu jest rozpalanie do białości, rozczepianie fal mózgowych, wywoływanie trzęsień ziemi i tąpnięć gruntu pod nogami. Nasza muzyka to pytanie o naturę rzeczy, to szukanie wyjścia z labiryntu spraw nieoczywistych, wędrówka raczej pod prą i w górę. GOOOD to także coś bliskiego, lustro życia, towarzysz spraw codziennych. Słuchając naszych utworów utwierdzicie się w przekonaniu, że nadzieja nie może umrzeć i że nigdy nie jest za późno. Wierzymy, że Was nie zawiedziemy i po prostu przydamy się jak wszystkie inne „GOOOD things”.

(źródło: opis własny Goood)

"Będziesz żył" :

"Chemiczny spokój" :

żródło: archiwum własne Goood, fot. Goood

4szmery

żródło: archiwum własne 4Szmery, fot. Beata Kucz
żródło: archiwum własne 4Szmery, fot. Michał Korta

Zespół „4szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu spore grono fanów. Po kilku zmianach personalnych, spowodowanych m.in. śmiercią lidera Jarka Srogi, ukształtował się obecny skład zespołu.

Tworzą go od 2014 roku: Andrzej Tabor dr , Robert „Sierściu” Mastalerz voc, Grzegorz „Gabi”Gruca bg, Jacek Szwed g i Arkadiusz Kluczewski g
Zespół ma na koncie dwa albumy z coverami AC/DC : „No sheep till Muzyczna Owczarnia” – 2006

„Life after Death” – Koncert akustyczny zarejestrowany w studio im. Agnieszki Osieckiej PR III -2010 ( feat. Jacek Królik, Paweł Mąciwoda (Scorpions) Andrzej Nowak (TSA), Jan Gałach ). W listopadzie ukazał się pierwszy autorski album „Roll„

Płyta zawiera 10 kompozycji, a pochodzący z niej utwór „Profil„, przez 36 notowań był na liście „Turbo top” Antyradia, gdzie przez dwa tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu. Do tej pory zagrał ponad 1000 koncertów w kraju i za granicą.

(źródło: www.4Szmery.pl) 

"Ślad" :

"Profil" :

Rebelianci

Zespół, którego powstanie datuje się na rok 2012 naszej ery, co nie jest ewidentne na pierwszy rzut oka, patrząc na leciwe facjaty członków zespołu. Sześć lat działalności ekipy zaowocowało wydaniem epki pt : „Southern Soul” oraz płyty długogrającej pt : „Niezłomni” na której gościnnie zagrali: Sebastian Riedel, Robert Chojnacki, Janusz Borzucki z zespołu Dżem czy Jennifer Batten, gitarzystka współpracująca ponad 10 lat z Michaelem Jacksonem, Jeffem Beck i innymi.

  Po zakończeniu pracy nad albumem z autorskimi utworami, obsadzeniu w rolach gości wyżej wymienionych znakomitości oraz okraszeniu ich tekstami Mirosława Bochenka, twórcy tekstu do piosenki Autsajder zespołu Dżem, Pawła Gabłońskiego, który pisze dla Braci, Bandy i Wandy czy Tomka Jarmołkiewicza, nasza grupa ruszyła na podbój scen polskich. Koncertowaliśmy z takimi grupami jak: Dżem, Cree, IRA, Perfect, TSA, Big Cyc, Coma, czy angieleską grupą Status Quo. Zagraliśmy również w  DDTVN .  Obecnie zespół nagrywa kolejną płytę ale jest już dostępny  klip NOWEJ PŁYTY – ” Chance Of A Lifetime ” ” Szansa Na Całe Życie „

(źródło: opis własny Rebelianci)

"Nie wiem nic" :

"Co ty masz do mnie" :

źródło: archiwum własne Rebelianci, fot. Rebelianci
źródło: archiwum własne Rebelianci, fot. Rebelianci

TSA

Legenda polskiej sceny rock powraca, w nowym mocniejszym składzie. TSA Michalski, Niekrasz, Kapłon to nadal TSA z jeszcze większą dawką energii i z nowymi pomysłami na przyszłość. Zespół zasilony dwoma nowymi muzykami, po 15 latach powraca z nowymi utworami. 

(źródło: TSA Michalski, Niekrasz, Kapłon)

Iron Head

(źródło: archiwum własne Iron Head, fot. Iron Head)

Zespół wykonuje mieszankę melodyjnego heavy metalu i metalcore’u. Nasze utwory odznaczają się szybką sekcją rytmiczna, melodyjnymi riffami i solówkami oraz charakterystycznym połączeniem damskiego wokalu ze screamem. W dotychczasowym dorobku zespołu znajduje się jeden singiel oraz EP’ka – w całości od odsłuchu w sieci:

(źródło: opis własny Iron Head)

Scream Maker

Polski zespół heavymetalowy z Warszawy, założony w 2010 r.

• ma na koncie trzy wydawnictwa płytowe, w tym jedno wydane przez Amerykanów z Perris Records, a jedno reedytowane w Chinach
• współpracował z Jordanem Rudessem (Dream Theater), Alessandro Del Vecchio (Frontiers Records), czy Rosławem Szaybo (Judas Priest)
• zagrał ponad 300 koncertów, klubowych i na festiwalach takich, jak Metalfest (Czechy), Przystanek Woodstock, czy Midi Festival (Chiny). W Chinach zresztą zespół zagrał już 6 tras koncertowych.
• Otwierał koncerty takich gwiazd, jak Judas Priest, Megadeth, Motorhead, czy Saxon
• W 2020 r. zaplanowano publikację czwartego studyjnego krążka grupy, zatytułowanego „Bloodking”
• Na gitarze gra Ada Kaczanowska, której kanał Youtube ma już ponad 100 tys. subskrybentów
• zespół co roku od 2014 r. organizuje koncerty poświęcone pamięci Ronniego Jamesa Dio, zmarłego wokalisty Rainbow, Dio i Black Sabbath

(źródło: materiały prasowe)

"In The Nest of Serpents" :

"Hitting the Wall" :

(źródło: materiały prasowe)

Afterload

AFTERLOAD –

Polski zespół rockowy założony w 2013 roku przez Kamila Tyneckiego. Muzyka zespołu osadzona jest główniew klimacie nisko strojonych gitar, mocnych bębnów oraz przesterowanego basu, jednakże aranżacje utworów są dynamiczne oraz przeplatane delikatnymi i stonowanymi partiami, które w połączeniu z mocnymi riff’ami dają w efekcie zróżnicowany charakter muzyce tworzonej przez AFTERLOAD.


Zespół zadebiutował w 2016 roku, wydając materiał „From Twelve To Eleven” zawierający trzy single zapowiadające płytę. Poza tytułowym „From Twelve To Eleven” na epce znalazł się utwór „Rise Above”, do którego powstał klip video zarejestrowany w hali targów lubelskich. Trzecim singlem na epce był cover „Open Your Eyes” autorstwa zespołu Guano Apes. Po wydaniu materiału „From Twelve To Eleven” zespół skupił się na koncertowaniu, występując u boku takich zespołów Alcoholica, będącego polskim coverbandem twórczości zespołu Metallica. AFTERLOAD zagrał tez na jednej scenie z polską rockowo-metalową legendą czyli zespołem Turbo oraz z takimi zespołami jak Venflon czy Whiterose. AFTERLOAD występował tez przed ukraińskim zespołem Jinjer, który ma za sobą europejska trasę z zespołem Arch Enemy oraz koncertował w Stanach Zjednoczonych z takimi gwiazdami jak Cradle Of Filth oraz Devildriver.

(źródło: materiały prasowe)

"The Anchor Point" :

"Rise Above" :

(źródło: materiały prasowe)
(źródło: materiały prasowe)

Funky Tank

FUNKY TANK to zespół, który na koncertach już od pierwszej piosenki porywa publiczność do dobrej zabawy, zachowując przy tym swój własny unikalny styl. Zespół prowadzony jest przez ikonę polskiego rocka Zbyszka Bieniaka (www.bieniak.com) znanego ze współpracy z zespołami m.in. :

Oddział Zamknięty, Krzysztof Jaryczewski, Rezerwat, Yokashin,

Collage, Houk.

Kluczem do sukcesu formacji FUNKY TANK jest jej różnorodność: styl zespołu został ochrzczony mianem Funky-Reggae-Roll, ale w ich muzyce jest także sporo solidnej rockowej energii, popowej melodyjności czy rytmicznej żywiołowości Ska. FUNKY TANK na koncercie zawsze zaskakuje słuchaczy: po kołyszącym Reggae może zaserwować publiczności Hard-rockowe szaleństwo, uspokoić Popową balladą i na nowo rozbujać tanecznym Funkiem.

"Warszawa Walcząca" :

"A gdyby tak" :