zgłoszenia wykonawców

zgłoś się i zagraj z poland charity festival

Zapraszamy znanych artystów i początkujących wykonawców do występów na wydarzeniach i koncertach Poland Charity Festival.

Naszym celem jest nie tylko niesienie pomocy, ale także promocja młodych twórców. Z tego powodu chętnie podejmujemy współpracę ze wszystkimi artystami, którzy mają otwarte serca i chcą zaprezentować się szerokiej publiczności pomagając innym.

Organizujemy różne wydarzenia, gramy we wszystkich rytmach i w wielu miejscach. Nie ważne jaki styl i rodzaj twórczości uprawiasz ani z jakim nurtem się utożsamiasz – możesz zgłosić siebie, zespół w którym grasz, albo wykonawcę którego reprezentujesz.  

Wypełnij poniższy formularz, opowiedz nam o sobie i swojej twórczości. Udostępnij nam swoje portfolio lub prześlij kilka utworów. Jeżeli masz gotowy rider techniczny, dołącz go.

Jeżeli nie będziemy mieli miejsca na aktualnych wydarzeniach, z wielkim prawdopodobieństwem zaprosimy Ciebie lub Twój zespół do występu w przyszłości. Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi wykonawcami. Pamiętaj, że gramy charytatywnie. Ale gramy na okrągło!

eliminacje
sprawdź zasady uczestnictwa w wydarzeniach