przekaż darowiznę na wybrany cel

darowizny

Możesz wspierać osoby i instytucje dla których gramy, przekazując datki bezpośrednio na konta beneficjentów, bez pośredników i bez dodatkowych opłat.

PCF dla ugandy

fot. Stowarzyszenie Nadzieja dla Ugandy.

Są daleko, dlatego łatwo odwrócić od nich wzrok. To nie są biedne, bezimienne dzieci z plakatów, ale wrażliwi młodzi ludzie, za którymi stoją trudne historie. Nie wybrali takiego losu, nie wybrali miejsca, w jakim przyszli na świat.

Stowarzyszenie „Nadzieja dla Ugandy” buduje dom dla 70 osieroconych dzieci. W budynku mają znajdować się: sypialnie dla dziewcząt, sypialnie dla chłopców, sanitariaty, kuchnia, toalety oraz sale do nauki. 
 
Do ukończenia budowy potrzeba jeszcze 230.000 zł. 
 
Aby pomóc w budowie sierocińca, należy dokonywać wpłat na konto:  
 

Stowarzyszenie „Nadzieja dla Ugandy”

nr konta: 80 1020 3844 0000 1002 0208 7591

Tytułem: „pomoc dla Ugandy”

Więcej o akcji i stowarzyszeniu: tutaj

Armia Aniołów dla Blanki

Cześć! Jestem Blanka i mam 10 lat, na codzień jestem pełna życia, uśmiechnięta dziewczynka, wzorowoa uczennica, w tym roku nawet otrzymałam stypendium i nagrodę! 23.06.2021r szłam do szkoły jak każdego dnia, tym razem do szkoły nie dotarłam.. Na przejściu dla pieszych potrącił mnie samochód, nie był to zwykły samochód tylko 12 tonowa ciężarówka, szybko zjawiło się pogotowie a później nawet helikopter! W szpitalu na płycie czekał już na mnie sztab lekarzy, którzy od razu zabrali mnie na salę operacyjna, przez 6 godzin walczyli o moje życie, udało się! Niestety mam poważny uraz główki, niedowład lewej strony i uszkodzony nerw w oku. Jeszcze jestem w śpiączce ale lada dzień lekarze będą mnie wybudzać! Codziennie jest u mnie mamusia i trzyma mnie za rękę.. Lekarze mówią że będzie mi potrzebna długa rehabilitacja, która będzie bardzo kosztowna.. Za kilka miesięcy czeka mnie kolejna operacja, niestety uraz był tak poważny że mam ubytek kości czołowej, lekarze zrobią co w ich mocy abym mogła wrócić do zdrowia ale do tego potrzebna jest również wasza pomoc. Proszę pomóżcie mi wrócić do sprawności, abym mogła wrócić do domu, pójść znowu do szkoły, bawić się z koleżankami i cieszyć się dzieciństwem, aby moja mamusia mogła cieszyć się mną i tym że jestem!

Link do zbiórki: tutaj