Dowiedz się więcej

O nas

Poland Charity Festival (PCF) to pierwsza niezależna od jakiejkolwiek organizacji oraz jedyna, tak różnorodna i stała inicjatywa kulturalna łącząca występy uznanych artystów polskiej i zagranicznej estrady, z promocją młodych wykonawców oraz aukcjami charytatywnymi, mająca na celu niesienie pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Gramy dla ludzi potrzebujących wsparcia – pomagając osobom z różnymi dysfunkcjami, w tym chorobami – niezależnie od przyczyn ich powstania. Gramy także na rzecz ochrony przyrody i zwierząt, mając świadomość wzajemnego oddziaływania oraz zależności między ludźmi i środowiskiem naturalnym.

Naszą misją jest wspieranie dzieci oraz dorosłych osób niepełnosprawnych i ciężko chorych, we wszystkich dziedzinach: począwszy od wsparcia medycznego i rehabilitacyjnego, przez promocję społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), znoszenie barier architektonicznych, aż po aktywizację zawodową. 

Działamy niezależnie od jakichkolwiek fundacji, stowarzyszeń i wpływów politycznych, dzięki czemu możemy zapewnić pełną transparentność i niespotykane dotąd zaangażowanie w realizację celów charytatywnych. 

Poland Charity Festival tworzą ludzie z pasją, którzy swoje umiejętności organizacyjne rozwijali na bazie własnych doświadczeń życiowych i biznesowych. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i kontakty, które pomagały nam w rozwoju własnych inicjatyw. Teraz możemy je wykorzystać, aby nieść pomoc innym. 

Na co dzień prowadzimy własne interesy i realizujemy się w różnych obszarach życia. Doszliśmy do momentu, w którym samospełnienie nie jest tożsame z zaspokajaniem własnych potrzeb, a wykracza poza ogólne ramy konwencjonalnego współżycia społecznego.

Poland Charity Festival to miejsce dla ludzi oraz firm wrażliwych i świadomych społecznie. Wierzymy, że z czasem będzie nas o wiele więcej. Każdy może byćwspółtwórcą Festiwalu. Wystarczą chęci do niesienia pomocy, determinacja w dążeniu do celu i szczypta odwagi.

DOŁĄCZ DO NAS!

Ludzie Poland Charity Festival

Paweł
Gocławski

Inicjator „PCF” oraz producent wykonawczy.

Z wykształcenia prawnik, specjalista prawa zobowiązań i prawa gospodarczego. Zawodowo związany z rynkiem nieruchomości, licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Właściciel rodzinnej firmy inwestycyjnej oraz kilku marek związanych z branżą.

Katarzyna Rakowska

Katarzyna Rakowska

Współtwórca „PCF” oraz event manager.

„Anioł Serc” z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez charytatywnych. Znana z bezinteresownego i skutecznego niesienia pomocy dzieciom w największej potrzebie. Rozpoznawalna i ceniona w środowisku za ogromne poczucie humoru i wyważoną bezpośredniość.

Maria Czerwińska

Maria
Czerwińska

Ambasador Honorowy „PCF”, partner organizacyjny, konsultant artystyczny.

Kawaler Orderu Uśmiechu. Laureatka prestiżowych nagród i odznaczeń, w tym państwowych, za działalność społeczną. Inicjatorka dogoterapii w Polsce i autorka wielu publikacji branżowych. Twórczyni ZTH „Chorea Antiqua”. Dyrektor Artystyczny „Międzynarodowego Festiwalu Poloneza”. Prezes "Fundacji Przyjaźni Ludzi i Zwierząt Cze-Ne-Ka".

DSC_0713

Bartosz Straszewski

Nasz człowiek na Pomorzu, współorganizator i konsultant artystyczny.

Z wykształcenia instruktor terapii uzależnień. Zawodowo związany z rynkiem nieruchomości. Aktywista społeczny i muzyk. Od 2018 r. basista w zespole Goood. Prywatnie miłośnik dobrej literatury, gier strategicznych i mocnej muzyki.

osiągnięcia

Współpraca