#zostanwpolsce Razem rozruszamy gospodarkę !

Udostępnij

Akcja ogólnopolska

#ZOSTANWPOLSCE

to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców – zachęcamy do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Dziś, podczas epidemii, w trosce o siebie i najbliższych, wszyscy w miarę możliwości staramy się zostać w domu. Epidemia minie, ale póki trwa, w trosce o naszą gospodarkę, apelujemy: zostań w Polsce!
 

#zostanwpolsce to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które bieżąca sytuacja dotyka najboleśniej.

Zachęcamy do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

ZACZNIJMY DZIŚ

Nadchodzi dla Polski, ale też dla całego świata bardzo trudny czas, a naprawa szkód jakie wyrządził wirus, będzie trwała lata. Jednak już teraz okażmy solidarność z polskimi przedsiębiorcami wybierając rodzime marki.

Niech to będzie wkład społeczeństwa w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

Działania wspiera Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i reporterów, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej akcji, do propagowania hasła, udostępniania grafiki na swoich stronach i wśród partnerów. Bądźmy solidarni z przedsiębiorcami.

Na potrzeby projektu uruchomiona została strona www.zostanwpolsce.com.

Zgłoszenia przyjmujemy nieodpłatnie, za pośrednictwem formularza http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie.

RAZEM MOZEMY WIĘCEJ!

Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi. Wierzymy, że nasza pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni polskie firmy silniejszymi JUTRO.

(źródło: materiały prasowe)